ANKARA DİŞ BEYAZLATMA

Ankara Diş Beyazlatma

 

Diş beyazlatma, dişlerin yiyecek içecek ya da alınan ilaçlara bağlı olarak renk değiştirmesini önleyebilmek için yapılan işlemdir. Diş minesi tahrip eden ürünler, diş travmaları ve çürüklere bağlı olarak dişler renk değiştirebiliyor. Bu durumda dişe estetik ve sağlıklı görüntüye kavuşturabilmek amacıyla Ankara diş beyazlatma şansını kullanabilirsiniz. Dişlerin çürüme ve sararmasında en büyük etkenler büyüme çağında alınan antibiyotikler, ateşli hastalıklara bağlı enfeksiyonlar ne yazık ki dişler üzerinde büyük hasarlara neden olabilmektedir.

 

 Ankara Diş Beyazlatma Nasıl Çalışır?

 

Diş beyazlatma işleminin mutlaka hekim tarafından yapılması gerekmektedir. Bilinçsiz uygulamalar diş kayıplarına kadar varan olumsuzluklara neden olabilmektedir. Ankara diş beyazlatma son teknoloji ürünler ve yılların uzmanlığıyla uygulama yapmaktadır. Dişlerin renk değiştirmesi iki şekilde açıklanabilmektedir. Bunlar içsel etkenler ve dışsal etkenlerdir. İçsel etkenler, çeşitli enfeksiyon, travma, çürükler ve kimyasallardır.

 

Dışsal etkenler ise diş bakımının ihmali, yoğun çay, kahve tüketimi, sigara gibi diş üzerinde renk değişimine neden olabilmektedir. Bu konuda en kısa sürede Ankara diş beyazlatma adresini ziyaret edebilirsiniz. Hangi nedenle olursa olsun sararan ve renk değiştiren dişler için beyazlatma ihtiyacı doğmaktadır. Sizin için uzun yılların profesyonelliği ve güncel teknolojilerle www.suphicelikoglu.com 7/24 bilgi ve destek vermektedir. Ankara ‘da Diş hekimi Suphi Çelikoğlu çalışma prensibi öncelikle ihtiyaç duyulan tekniğe karar vermektir. Hasta memnuniyeti ve dişin ihtiyaç duyduğu teknik üzerinden hareketle uygulanacak tekniği seçerek beklenen sonucu almaktadır.

 

 Ne Zaman Diş Beyazlatma Yapılmalıdır?

 

Diş beyazlatma, diş renginden rahatsızlık duyan 18 yaşını aşan herkes için uygulanabilen bir tekniktir. Hangi nedenle olursa olsun dişler sağlıklı ve estetik görüntüye kavuşturulabilmektedir. Diş beyazlatma ileri teknoloji yöntemleri arasında bulunmaktadır. Ankara diş beyazlatma günün her saati ziyaret ederek bilgi alabileceğiniz en doğru adrestir. İngilizce Teeth Whitening kelimesinden Türkçe’ ye Diş beyazlatma olarak çevrilmiştir. Diş hekimliği uygulamaları arasında sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Hasta veya hasarlı diş üzerinde uygulanacak tekniklerle beyaz ve estetik haline kavuşmaktadır. Diş beyazlatma işlemiyle dişler çekilmekten kurtarılmakta kişiler özgüvenine kavuşmaktadır. İş ve özel hayatında gülmeye ve ağzını açmaya korkan insanlar, işlem sonrası güvenle gülebilmektedir.

 

 Diş Beyazlatma İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Diş beyazlatma işlemi, dişlerde meydana gelen içsel ya da dışsal etkenlere bağlı renk değişimleri kişileri rahatsız etmektedir. Diş beyazlatma tekniği de tam bu noktada gündeme gelmektedir. Beyazlatma işleminden önce dişlerde bulunan diş taşları temizlenir, lekeler çıkarılır. Ardından diş etini koruyabilmek için dişeti bariyeri kullanılır. Ankara diş beyazlatma işlemi diş yüzeyine hidrojen peroksit içerikli beyazlatma uygulanır. Beyazlatma ajanı olarak kullanılan hidrojen peroksit etkisi ışınla arttırılmaktadır. Kullanılan özel ışın sistemi kullanım talimatına uygun yapılmalıdır. Uygulama seansı 30 ile 60 dakika arasında sürmektedir. Titizlikle uygulanan teknik sonrasında diş beyazlatma işlemi tamamlanır. Ankara diş beyazlatma işlemi mutlaka hekim tarafından uygulanmalıdır. Diş sağlığı ve güvenliği bakımından bu çok önemlidir. Doğru bilgi kaynağınız www.suphicelikoglu.com 7/24 destek vermektedir.

 

 Diş Beyazlatma Yapıldıktan Sonra Dikkat Edilecekler

 

Diş beyazlatma işlemini güvenli hekim ve tekniklerle yapıldıktan sonra etkisini koruyabilmek için dikkat edilmelidir. Diş beyazlatma uygulaması yapılan hafta renkli yiyecek ve içecekleri sınırlandırmak gerekmektedir. Çay, kahve, şarap, vişne suyu minimum düzeye indirilmeli, uygun yöntemlerle günde iki kez diş fırçalanmalıdır. Ankara diş beyazlatma tekniklerinden tüm diş hekimi ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz.

 

Gereken tıbbi kontrolleri yapılmadan kullanılan ürünler dişlerde kalıcı hasarlara neden olabilmektedir. Bunu önleyebilmenin en kolay yolu ise doğru diş hekimi seçmekten geçmektedir. Ankara diş beyazlatma tekniği 18 yaşını dolduran bütün bireylere uygulanabilmektedir. Ayrıca özel günler için de diş beyazlatma uygulamaları yapılabilmektedir. Düğün öncesi gelin-damat diş beyazlatma uygulamasıyla geleceğe güvenli gülüşünüzü yansıtabilirsiniz. Düğün fotoğraf ve videolarınızda sakınmadan gülebilirsiniz.

 

 

TOP
Konuşma Başlat
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara