ÇUKURAMBAR DİŞÇİ

Çukurambar Dişçi

Sağlıklı dişler kişiler için pırıltılı bir gülüş ve yüksek özgüven sağlar. Yine sağlıklı dişler sayesinde yiyecekler en iyi şekilde çiğnenerek sindirim sistemine ve vücudun genel sağlığına uygun şekilde tüketilmiş olur. Dolayısıyla dişlerin iyi şekilde bakılması halinde hem görsel güzellik hem de fiziksel sağlık daha iyiye gider.

Tecrübeli ve uzman diş hekimlerinden danışmanlık ve hizmet almak için kliniğimizle temasa geçilerek sağlıklı dişler için bir adım atılabilir. Çukurambar'da ve Ankara'nın diğer bölgelerinde yaşayanlar kolay bir ulaşımla hekimlerimizden kaliteli hizmet alabilir.

Kaliteli Ürün ve Hizmetler

Kliniğimiz diş hekimliği alanındaki en son teknolojilere uygun makine, alet ve ekipmanlarla donatılmıştır. Dünyadaki gelişmeler yakından takip edilerek yenilikler donanımlarımıza entegre edilir.

Kliniğimizde her zaman yeni nesil diş hekimliği anlayışıyla ve etik değerlere saygıyla hizmet sunulur. İş alanımızla ve iş güvenliği gibi konularla ilgili eğitimleri almış olan personelimiz her zaman güler yüzle ve müşteri odaklı olarak çalışır.

Diş hekimlerimiz alanlarında gerekli eğitimleri almış başarılı uygulamaları gerçekleştirebilecek yeterliğe sahip uzmanlardır.

Düzenli Diş Hekimi Kontrol Gereği

Dişlerin doğru şekilde bakılması için yapılması gerekenler arasında en az altı ayda bir diş hekimine muayene olma gereği vardır. Çünkü dişlerde başlayan çürüme ve diğer problemleri kişilerin fark etmesi zor olabilir. Diş hekiminin yapacağı muayene ile problemler daha başlangıç aşamasında tespit edilerek çözüme kavuşturulabilir. Böylece diş kayıplarının önüne geçilir.

Klinikte Yapılan Diş Hekimliği Uygulamaları

Klinikte diş hekimliği alanında ihtiyaç duyulabilecek hizmetlerin büyük çoğunluğu sunulur. Ücretsiz olarak yapılacak muayenelerden sonra ağızda var olan problemler hakkında hastaya bilgi verilir. Hangi uygulamaların yapılması gerektiği konusunda da bilgilendirme yapılır.

Klinikte verilen hizmet çeşitlerinden bazıları şunlardır:

  • Muayene ve ağız bakımı konusunda danışmanlık
  • Diş eti hastalıkları tedavisi
  • Çene cerrahisi
  • İmplantoloji
  • Ortodonti
  • Pedodonti (çocuk diş hekimliği)
  • Dolgu ve kanal tedavisi
  • Estetik diş hekimliği
  • Gülüş tasarımı
  • Diş beyazlatma

Gülüş Tasarımı

Diş hekimliğinin bir sanat olduğunu söylemek yanlış olmaz. Hekimlerimiz aldıkları eğitimi sanatla birleştirerek kişilerin ışıltılı gülüşlere kavuşmasını sağlar. Gülüş tasarımı adı verilen bu uygulamalar diş hekimliğinin farklı dallarının bir arada kullanılması ile yapılır. Kişinin yüz yapısı, dudak yapısı, mevcut diş yapısı, gülüşü birlikte değerlendirilerek en ideal gülüş sağlanır.

Gülüş tasarımı için yapılması gereken işlemler belirlendikten sonra kliniğimizdeki teknik imkanlarla bilgisayar ortamında hazırlanan bir demo ile ulaşılacak sonuç görüntülenir. Demoyu gören hastamız ve hekimimiz sonucu bilerek ortak kararlar alır ve böylece hataya yer kalmaz.

İmplant Tedavisi

Protez dişler konusunda günümüzün en son teknolojileriyle yapılan implant tedavileri kliniğimizde başarıyla yapılır. Herhangi bir nedenle kaybedilen bir dişin yerinin doldurulması için gerçek diş köküne çok benzeyen doku uyumlu protez dişler implant tedavisiyle çene kemiğine yerleştirilir. İmplant tedavisiyle konulan dişler sabit protezler olduğu için hareketli protez tedavilerine göre çok daha kullanışlıdır.

İmplant uygulamaları için çene kemiğinin sağlıklı olması gerekir. Ancak kliniğimizde uygulanan ileri implant uygulamaları ile çene kemiğinin erimiş olduğu hastalarda da başarılı tedaviler yapılabilir.

Diş Tedavi Fiyatları

Kliniğimizde uzman hekimlerimiz tarafından pek çok diş tedavisi gerçekleştirilir. Fiyatlarla ilgili bazı liste değerleri olsa da her hastanın ağız yapısına, tedavi edilecek probleme ve uygulanacak tedaviye göre farklı fiyatlar belirlenir. Kliniğimize gelen hastalarımız öncelikle ücretsiz bir ağız muayenesi yaptırabilir. Muayenenin ardından isabetli bir fiyat teklifi sunulur. Hastalarımızın memnuniyeti için mümkün olan en uygun fiyat teklifi hazırlanacaktır.

TOP
Konuşma Başlat
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara