DÜĞÜN ÖNCESİ DİŞ BEYAZLATMA

Hayatının en güzel anlarının fotoğraflanacağı, videoya kaydedileceği günde bembeyaz ve kendine güvenerek gülmek her gelin ve damadın hayalidir. Dişlerinin şeklinden memnun olan kişilerde gülüşü güzelleştirmenin en pratik ve ekonomik yolu diş beyazlatmadır. Yaklaşık 30 dakika içinde dişler beyazlatılır ve geriye en özel anların keyfini çıkarmak kalır.

DİŞ BEYAZLATMA ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Ev ve ofis tipi olmak üzere 2 çeşit beyazlatma vardır. Ofis tipi beyazlatma diş hekiminizin kliniğinde uygulanan yaklaşık 30 dakikada sonuçlanan yöntemdir.

Ev tipi beyazlatmada size özel üretilen plaklar ile diş beyazlatma ajanı evde uygulanır. Bu plaklar hekiminizin tavsiye ettiği sürelerde takılarak beyazlatma sağlanır. Bazen sadece ofis tipi beyazlatma yapılırken bazen de ev ve ofis tipi kombine edilerek uygulanır.

DİŞLERİMİN ŞEKLİNDEN MEMNUN DEĞİLİM, BEYAZLATMA ÖNERİR MİSİNİZ?

Bazen dişler arasında boşluklar, simetrik olmayan dişler, kalıcı renklenmeler, form bozuklukları olabilir. Bu gibi durumlarda sadece beyazlatma yeterli olmayabilir çünkü asıl şikayet form bozukluğudur. Bu durumda yapılması gereken yaprak porselenler veya gerekliyse zirkonyum kaplamalar ile gülüş tasarımı yapılmasıdır. Bazı durumlarda gülüş tasarımı öncesinde beyazlatma uygulanır. Bunun sebebi ise kaplamanın altından yansıyabilecek olumsuz renklenmelerin yansımalarını önlemektir.

Mutlu gülüşler…