İLK İZLENİMDE GÜLÜMSEMENİN ROLÜ

Sosyal hayatımızda birçok kişiyle tanışıyoruz. Bazen hayatımızın fırsatı olabilecek görüşmeler yapıyor, mülakatlara katılıyoruz. Bu görüşmelerde kalıcı bir ilk izlenim oluşturabilirsek şansımız artıyor. Kısa bir süremiz var ve hayatımızın fırsatını elde etmeliyiz. İşte bu noktada elimizdeki en önemli şeylerden biri bembeyaz kendine güvenen bir gülüştür. İnci gibi dişlerimizle karşımızdakini etkileyebiliriz.

American Academy of Cosmetic Dentistry‘nin yaptığı araştırmada katılımcıların %45’i ilk izlenimde en önemli şeyin güzel bir gülümseme olduğunu bildirmişler.

Katılımcılar genç görünümün, zamana karşı koyabilmenin yolunun güzel bir gülümsemeden geçtiğini belirtmişler.

Katılımcıların %80’i genç gülüşü korumak istediklerini yaklaşık %65 i ise güzel bir gülüş için para harcamaktan kaçınmayacağını bildirmiş. Yaşlandıkça saçların azalması, fazla kilolar, gözaltı çizgileri gibi istenmeyen durumları ise güzel bir gülüşü kaybetmekten daha az önemsemişler.

Kadınların güzel bir gülüşe daha fazla önem verdiği bildirilmiş.

Dişlerini ve gülüşünü beğenmeyen kişiler gülüşünü saklar ve güvensizlik duygusu oluşturur. İnsanları etkilemekte en önemli şeylerden biri içten ve dolu dolu bir gülüştür. Gelişen teknoloji ile size özel ve sonuçları öngörülebilir bir gülüş tasarımı ile kısa sürede istediğiniz gülüşe sahip olabilirsiniz.

Aklınıza takılanları yorumlara yazabilir veya bizimle irtibata geçebilirsiniz. Mutlu gülüşler